DARMOWA DOSTAWA od 100zł z kodem STAYSWEET

NA PREZENT

PODZIĘKOWANIE (25)

PRZEPROSINY (15)

DLA NIEJ (29)

DLA NIEGO (20)

NA URODZINY (21)

NA IMIENINY (19)

NA WESELE (38)

Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy po prostu miła niespodzianka- każda z tych okazji jest odpowiednia, by wręczyć bliskim słodki upominek. Aby było Państwu łatwiej dokonać wyboru, produkty Karmello zostały pogrupowane w zestawy produktów najlepiej pasujących do każdej z tych okazji.

Słodki prezent dla niej

Wbrew pozorom, nie jest trudno wybrać trafiony upominek dla kobiety – i to bez względu na to, czy mowa o ukochanej Żonie, wymagającej Teściowej czy Koleżance z pracy. Słodkie, czekoladki na prezent sprawdzą się przy każdej okazji! W Karmello oferujemy całą plejadę przepysznych podarków dla tej damy, której chce się sprawić wyjątkową przyjemność!

Coś idealnego - dla niego

Nieważne czy mowa o dystyngowanym dżentelmenie czy wysportowanym kulturyście – każdemu mężczyźnie mięknie serce na widok czekolady! To dlatego w naszej propozycji upominków dla Panów przygotowaliśmy wysublimowane, czekoladowe zestawy prezentowe. Wybór jest tak szeroki i różnorodny, iż nie będzie problemu ze znalezieniem oryginalnego prezentu dla Taty, Dziadka, czy swojej drugiej połowy!

Pysznie - na urodziny

Choć mogłoby się wydawać, iż bombonierka to zbyt typowy pomysł na prezent – nasze słodkości to najlepszy dowód na to, że czekoladowe prezenty wcale nie muszą być nudne! Ogromne zestawy pralinek w eleganckich opakowaniach czy też symboliczne kuferki kryjące rozkosz dla podniebienia – znalezienie w Karmello Chocolatier oryginalnego upominku na urodziny to pestka (w słodkiej, pijanej wisience)!

Na imieniny – wyjątkowe praliny!

Zrobienie bliskiej osobie niespodzianki na imieniny to coś wspaniałego, a jeszcze bardziej gdy jest nią pudełko przepysznych, wykwintnych czekoladek. Zachęcamy do przejrzenia naszych ekskluzywnych zestawów prezentowych, które rozpieszczą podniebienie nawet najbardziej wymagającego solenizanta.

Na wesele i słodką drogę życia!

Nie ma słodszego widoku, niż Młoda Para ślubująca sobie miłość? Jest! Moment, gdy zakochani częstują się wzajemnie rozpływającymi się w ustach czekoladkami w wyszukanych smakach! Z myślą o tym przygotowaliśmy bogatą propozycję czekoladowych zestawów, które w towarzystwie koperty z życzeniami sprawdzają się lepiej niż kwiaty czy wino!