DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

Na Prezent

Na Każdą Okazję (19)

Podziękowanie (11)

Przeprosiny (8)

Dla Niej (12)

Dla Niego (15)

Dla Dzieci (6)

Na Urodziny / Imieniny (17)

Kocham Cię (17)

Upominki z Polski (9)

Chrzest (20)

Na Wesele (25)

Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy po prostu miła niespodzianka- każda z tych okazji jest odpowiednia, by wręczyć bliskim słodki upominek. Aby było Państwu łatwiej dokonać wyboru, produkty Karmello zostały pogrupowane w zestawy produktów najlepiej pasujących do każdej z tych okazji.

Słodki prezent dla niej

Wbrew pozorom, nie jest trudno wybrać trafiony upominek dla kobiety – i to bez względu na to, czy mowa o ukochanej Żonie, wymagającej Teściowej czy Koleżance z pracy. Słodkie, czekoladki na prezent sprawdzą się przy każdej okazji! W Karmello oferujemy całą plejadę przepysznych podarków dla tej damy, której chce się sprawić wyjątkową przyjemność!

Coś idealnego - dla niego

Nieważne czy mowa o dystyngowanym dżentelmenie czy wysportowanym kulturyście – każdemu mężczyźnie mięknie serce na widok czekolady! To dlatego w naszej propozycji upominków dla Panów przygotowaliśmy wysublimowane, czekoladowe zestawy prezentowe. Wybór jest tak szeroki i różnorodny, iż nie będzie problemu ze znalezieniem oryginalnego prezentu dla Taty, Dziadka, czy swojej drugiej połowy!

Pysznie - na urodziny

Choć mogłoby się wydawać, iż bombonierka to zbyt typowy pomysł na prezent – nasze słodkości to najlepszy dowód na to, że czekoladowe prezenty wcale nie muszą być nudne! Ogromne zestawy pralinek w eleganckich opakowaniach czy też symboliczne kuferki kryjące rozkosz dla podniebienia – znalezienie w Karmello Chocolatier oryginalnego upominku na urodziny to pestka (w słodkiej, pijanej wisience)!

Na imieniny – wyjątkowe praliny!

Zrobienie bliskiej osobie niespodzianki na imieniny to coś wspaniałego, a jeszcze bardziej gdy jest nią pudełko przepysznych, wykwintnych czekoladek. Zachęcamy do przejrzenia naszych ekskluzywnych zestawów prezentowych, które rozpieszczą podniebienie nawet najbardziej wymagającego solenizanta.

Na wesele i słodką drogę życia!

Nie ma słodszego widoku, niż Młoda Para ślubująca sobie miłość? Jest! Moment, gdy zakochani częstują się wzajemnie rozpływającymi się w ustach czekoladkami w wyszukanych smakach! Z myślą o tym przygotowaliśmy bogatą propozycję czekoladowych zestawów, które w towarzystwie koperty z życzeniami sprawdzają się lepiej niż kwiaty czy wino!