PL

DARMOWA DOSTAWA od 249 zł* Niedostępne dla zamówień powyżej 1000 zł brutto oraz zamówień biznesowych

Zakończenie Roku Szkolnego

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Czekoladki na prezent

Zakończenie Roku Szkolnego to wyjątkowe dni kończące kolejny rok lub też cały, nierzadko ostatni etap edukacji. Tegoroczne zakończenie roku może być zupełnie nietypowe, a nawet odbyć się bez oficjalnej akademii. Mimo to wiemy jak w wyjątkowy sposób podziękować nauczycielom, którzy w ostatnich miesiącach dokładali wszelkich starań, by w tych nietypowych warunkach, podczas zajęć zdalnych przekazać swoim uczniom jak najwięcej wiedzy.

 Szeroki wybór produktów pozwoli wybrać najbardziej odpowiedni, słodki upominek.W ofercie dedykowanej na Zakończenie Roku Szkolnego  znajdą Państwo mniejsze zestawy doskonałe na indywidualny upominek, jak i większe zestawy prezentowe doskonałe jako wyraz podziękowania od całej klasy.

Kompozycje smakowe stworzone zostały w taki sposób, by trafiły w gusta każdego obdarowanego pedagoga.