PL

DZIEŃ CZEKOLADY! DARMOWA DOSTAWA od 150 zł* Niedostępne dla zamówień powyżej 1000 zł brutto oraz zamówień biznesowych

Zestawy czekoladek na Wielkanoc

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Czekoladki na prezent

Chcesz, by w nadchodzące święta w Twoim domu zagościło jeszcze więcej radości? Podaruj ją sobie i swoim najbliższym poprzez wyjątkowe Wielkanocne słodkości od Karmello.

Wielkanocny zestaw czekoladek, czyli niepowtarzalne kształty i aromaty czekoladek ukrytych w eleganckim opakowaniu, którym wiosenny powiew świeżości nadaje ozdobna opaska to doskonały prezent dla bliskich, którym możecie wspólnie delektować się po Wielkanocnym Śniadaniu.   Wielkanocne Jajka to produkt doskonały do uzupełnienia Wielkanocnego koszyczka.  Sięgnij również po inne propozycje Karmello na Wielkanoc i wybierz swoje, słodkie uzupełnienie nadchodzących Świąt.