PL

DARMOWA DOSTAWA od 249 zł* Niedostępne dla zamówień powyżej 1000 zł brutto oraz zamówień biznesowych

Zestaw Ladies Night S

Wyjątkowa okazja

Produkt niedostępny

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Czekoladki na prezent

Chcesz zachwycić swoich gości, ale nie masz pomysłu na poczęstunek? poznaj oryginalny, słodki catering czekoladek karmello.

Nie musisz się martwić w jaki sposób zaserwujesz słodki poczęstunek. zestaw zawiera eleganckie ekspozytory, które z pewnością wykorzystasz podczas kolejnych spotkań.

Mix czekoladek standard to połączenie smaku truskawki w towarzystwie czekolady ruby, piernika, giandui oraz alkoholu malibu rum. Ciasteczka to smak korzennych nut zamknięty w słodyczy białej czekolady. Dopełnienie zestawu stanowią praliny szarlotka – subtelna kompozycja smaków mlecznej czekolady i galaretki jabłkowej, ukryta w delikatnej, białej czekoladzie.

Zestaw ladies night S składa się z:

·       Karmello standard

·       ciasteczek studenckich mix – 150 g

·       pralin szarlotka- 32 szt.

·       ekspozytorów przedstawionych na zdjęciu

Masa netto (gramów) 711
image4293

Opinie (0)

Dodaj opinię

Nie otrzymaliśmy jeszcze recenzji. Czy spodobał Ci się ten produkt?

Szybka dostawa

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości