PL

DARMOWA DOSTAWA od 249 zł* Niedostępne dla zamówień powyżej 1000 zł brutto oraz zamówień biznesowych

Podwójny Kalendarz Adwentowy

Dla całej rodziny

Produkt niedostępny

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Czekoladki na prezent

Spraw, by czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia stał się jeszcze bardziej magiczny. Z naszym kalendarzem adwentowym rozpoczniesz świąteczne przygotowania, codziennie ciesząc się chwilą z doskonałym smakiem czekolady. Każdy dzień Adwentu z naszym kalendarzem to mały, słodki krok w stronę Świąt Bożego Narodzenia.

 

Każdego dnia czeka Cię niespodzianka!

Z naszym kalendarzem czeka Cię sporo zabawy! Smaki nie sa opisane na pudełku, dzięki czemu możesz pobawić się odgadywanie smaków. W każdym okienku znajduje się kod QR –  po zeskanowaniu go aparatem swojego telefonu i odkryjesz smak słodkości na dany dzień.

 

24 dni, 24 wyjątkowe czekoladki!

Ten kalendarz jest tak wyjątkowy, że każdego dnia będzie wyjątkowy kawałek czekolady! Bez powtórzeń, po prostu zabawne niespodzianki każdego dnia aż do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Pss.. Wszystkie słodkości w kalendarzu są bezalkoholwe!

Zestaw zawiera dwa kalendarze adwentowe.

Data przydatności do spożycia (miesiące) 6
Masa netto (gramów) 460
Wymiar opakowania (cm) 32x19.5x3.5
image6298

Opinie (0)

Dodaj opinię

Nie otrzymaliśmy jeszcze recenzji. Czy spodobał Ci się ten produkt?

Szybka dostawa

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości