DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

ZESTAW UNIWERSALNY M

ZESTAW UNIWERSALNY M
ZESTAW UNIWERSALNY M ZESTAW UNIWERSALNY M ZESTAW UNIWERSALNY M ZESTAW UNIWERSALNY M ZESTAW UNIWERSALNY M

Zestaw standardowy M sprawdzi się idealnie na różnego rodzaju okazję, a jego smaki wywołają zachwycą podniebienia każdego z gości! Zestaw ten będzie doskonały jako jako:

·       słodki poczęstunek na imprezę rodzinną czy z przyjaciółmi,

·       alternatywę do tortu - makaroniki stanowią idealną podstawę do świeczek

·       małe co nieco na spotkanie firmowe.

Każdy z nas pragnie, aby wygląd stołu podczas przyjęcia zachwycił gości. Nie musisz się martwić w jaki sposób podczas słodki poczęstunek. Zestaw zawiera eleganckie EKSPOZYTORY, które z pewnością wykorzystasz podczas kolejnych przyjęć. Impreza na pewno zapadnie w pamięć Twoim gościom! 

Zestaw czekoladek KARMELLO STANDARD skomponowany w taki sposób, by móc poznać najwybitniejsze smaki naszych wyrobów, zaczynając od subtelnych, orzechowych nut, kończąc na zdecydowanych alkoholowych aromatach. CIASTECZKA to smak korzennych nut zamknięty w słodyczy białej czekolady. Dopełnienie zestawu stanowią PRALINY KOKOSOWE - delikatne nadzienie na bazie białej czekolady i kokosu, otoczone rozpływającą się w ustach, mleczną czekoladą. W zestawie znajdują się również ORZECHY LASKOWE, które idealnie sprawdza się jako mała przekąska. Ekspozytor z makaronikami- niezwykle delikatnymi, kruchymi ciasteczkami, wypełnionymi po brzegi rozpływającym się w ustach nadzieniem na bazie czekolady o różnorodnych aromatach lub subtelnego w smaku Mascarpone przykuje uwagę każdego gościa.

Zestaw standardowy M składa się z:

·       KARMELLO STANDARD 

·       CIASTECZEK PIERNIKOWYCH – 150 G

·       PRALIN KOKOSOWYCH - 32

·       MAKARONIKÓW W 10 SMAKACH - 40 szt.

·       BAKALIE W CZEKOLADZIE 110 G

·       ESKPOZYTORÓW PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIU

 

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 1741 gramów

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii ZESTAWY Z EKSPOZYTORAMI stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.