DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

Bielsko-Biała, Galeria Sfera
Mostowa 5

Kawiarnie i pijalnie czekolady
Godziny otwarcia: pon.-sob. 9:00 - 21:00, niedz. handlowe 10:00 - 20:00
Telefon kontaktowy: 533309206

Spełnienie marzeń z dzieciństwa w samym centrum miasta. W Galerii Sfera znajduje się przytulna kawiarnia, w której można nabyć niepowtarzalne słodkości oraz napić się wyśmienitej kawy. Rzesze zwolenników czekoladowych przyjemności odwiedzają ten punkt regularnie również wtedy, kiedy miłością do czekolady chcą podzielić się z bliskimi. Fachowa obsługa pomoże wybrać najbardziej odpowiedni czekoladowy produkt i na życzenie elegancko go zapakuje.

Powstała w 2010 roku manufaktura czekolady doczekała się swojego sklepu firmowego w macierzystym mieście. Magia czekoladowych słodkości przyciąga klientów już od przekroczenia progu Galerii Sfera. Elegancja i nowoczesność przenikające się w wystroju kawiarni stanowią idealne tło dla ręcznie robionych czekoladowych słodkości. Produkowane z najwyższą starannością wyłącznie z dokładnie wyselekcjonowanych składników czekoladki trafiają tutaj każdego dnia wprost spod rąk mistrzów czekoladowego fachu.
To niepowtarzalne, klimatyczne wnętrze jest doskonałym miejscem na słodką chwilę zapomnienia w trakcie dnia. Niezwykle różnorodna gama dostępnych tu produktów usatysfakcjonuje wszystkich gości, a niepowtarzalne połączenia smakowe zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Doskonałe uzupełnienie czekoladowej oferty stanowi aromatyczna kawa, przyrządzana w tradycyjny sposób przez wykwalifikowanych baristów. W upalne dni orzeźwienie przyniosą koktajle na bazie świeżych owoców oraz letnia specjalność Karmello- mrożona czekolada z nutą mięty.

Bielsko-Biała, Gemini Park
Leszczyńska 20

Sklepy
Godziny otwarcia: pon.-sob. 9:00 - 21:00, niedz. handlowe 10:00 - 20:00
Telefon kontaktowy: +48 731 380 900

Bielsko-Biała, Sarni Stok
Sarni Stok 2

Sklepy
Godziny otwarcia: pon-sob 9:00 - 21:00 niedz. handlowe 10:00 - 20:00
Telefon kontaktowy: 535 002 471

Stoisko z czekoladowymi specjałami znajdujące się w Centrum Handlowym Sarni Stok to kolejny słodki punkt Karmello na mapie Polski. Drugi sklep w Bielsku-Białej to nasza odpowiedź na oczekiwana klientów, poszukujących możliwości szybkich, słodkich zakupów, bez konieczności udawania się do centrum miasta. Znajdą tu Państwo pełną gamę produktów firmy- począwszy od ręcznie dekorowanych pralinek i czekoladek, przez doskonałe bloki czekoladowe z rozmaitymi dodatkami, kończąc na doskonałych owocach w czekoladzie i kremach czekoladowych.