DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

Kawa Karmello TO TWOJA CODZIENNA KAWA

 Stanowią nierozerwalny duet. Doskonale się uzupełniają. Wielu z nas nie wyobraża sobie ich oddzielnie. O czym mowa? O czekoladzie i... kawie! W palarni  kawy Karmello w Bielsku – Białej przy manufakturze czekolady szykujemy dla Ciebie Twoją ulubioną, codzienną kawę.
Poznaj nasze ziarna

CZYM SIĘ NASZA Kawa WYRÓŻNIA

Jakość

Doświadczenie

Tradycyjne
rzemiosło

Polska marka

PROCES PALENIA Kawy

I. Wybór ziarna

Początek drogi naszej kawy to wybór plantacji zielonych ziaren kawowca. Kawa różni się smakiem w zależności od kraju pochodzenia. Stawiając na walory smakowe, ale również na jakość i powtarzalność - ziarna importujemy wyłącznie ze sprawdzonych plantacji.

II. Selekcja

Gdy zielone ziarna kawy dotrą do naszej palarni – rozpoczyna się proces selekcji. Ziarna są sprawdzane pod względem rozmiaru, wilgotności oraz zanieczyszczeń. Wszystko po to, aby kawa, która do Was trafia była powtarzalna. Dbamy również o Wasze młynki, aby żaden niechciany kamyk nie zniszczył żaren.

III. Palenie

Palenie to kluczowy proces. Pomaga nam w tym piec niemieckiego producenta będącego światowym liderem w swoim fachu. Rzemieślnicze podejście do kawy związane jest nierozerwalnie z jej świeżością. Każdy rodzaj naszej kawy jest przez nas regularnie wypalany, co daje gwarancję, że trzymasz w ręku opakowanie najdoskonalszej, świeżo palonej kawy.

IV. Kontrola

Wypalanie ziaren kawy zakończone jest testingiem, który pozwoli ocenić, czy osiągnęliśmy planowany efekt. Naszej palarni nie opuszcza kawa, z której nie jesteśmy w 100% dumni. Stawiamy na pełną kontrolę na każdym etapie: od oceny świeżego ziarna, poprzez stopień wypalenia, po finalne opakowanie. Podobnie jak z czekoladą, najważniejsze w naszym podejściu do kawy jest dbałość o jakość.

NASZE Kawy

SINGLE ORIGIN

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, po wielu miesiącach testów i tysiącach próbowanych filiżanek prezentujemy linię kaw ziarnistych Single Origin. Kawy z tej linii wypalane są pojedynczo, co oznacza, że w jednym opakowaniu ziarna kawy pochodzą wyłącznie z jednego regionu lub kraju. Pozwala to zachować pełnię głębi aromatów charakterystycznych dla danego regionu. Linia Single Origin skomponowana została w taki sposób, aby uchwycić niesamowite, rozmaite nuty zapachowe i tony smakowe, różnicując również moc kawy. Idealna propozycja dla kawowych smakoszy.

KARMELLO BLEND

Naszą dumą jest KARMELLO BLEND czyli mieszanka ziaren z różnych regionów świata. Największą sztuką w kawowym rzemiośle jest odpowiednie wypalenie takiej kombinacji ziaren, która zarówno sprawdzi się w profesjonalnym ekspresie w kawiarni, domowym ekspresie ciśnieniowym jak i przelewowym, kawiarce czy AeroPressie. Karmello Blend to mieszanka, która zyskała uznanie wśród szerokiego grona klientów. O jej wyjątkowości świadczą tysiące zaparzanych dzienne filiżanek kaw, na które nasi goście wracają do kawiarni Karmello każdego dnia w całej Polsce.

NASZE Produkty

Opinie NASZYCH KLIENTÓW

GDZIE KUPISZ naszą kawę

Nasze kawy kupisz zarówno w sklepach i kawiarniach Karmello oraz na www.karmello.pl

Ręcznie robione specjały najwyższej jakości
Niepowtarzalny wygląd i oryginalne opakowanie
Troska o najszybszą i rzetelną dostawę

Rozkoszuj SIĘ KAWĄ W PRACY

Czy chciałbyś się rozkoszować kawą Karmello bez konieczności wychodzenia ze swojego biura? Sprawdz nasza ofertę dla klientów korporacyjnych. Żadna inna kawa nie przyniesie Ci tyle przyjemności w pracy co Karmello Blend.