DARMOWA DOSTAWA od 100zł z kodem STAYSWEET

DZIEŃ MAMY

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na DZIEŃ MAMY w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Każda Mama zasługuje na wszystko, co najlepsze! Warto o tym pamiętać codziennie, a już na pewno 26 maja, kiedy to wspólnie celebrujemy Dzień Matki. To prawda, iż nie ma takich słów,którymi można byłoby w pełni podziękować ukochanej Mamie za jej miłość... Lecz po co szukać wzniosłych treści, skoro można każdej drogiej Mamie osłodzić jej wielkie święto wyjątkowym upominkiem?!

Zestawy czekoladek na Dzień Matki to gotowy pomysł na to, by bez słów przekazać Mamie wszystko, co najważniejsze: miłość, szacunek,wdzięczność. Przecież nikt inny, ale to właśnie Ona jako pierwsza dbała o to, by w naszym życiu nigdy nie brakowało słodkości!

Specjalnie z myślą o tak pięknym, majowym święcie przygotowaliśmy wiele różnych czekoladowych propozycji, pośród których każdy znajdzie idealną dla swojej Mamy. Czekoladowe zestawy dla mamy są w różnych wielkościach, ze specjalną mufką bądź bez –wszystkie jednak bez wyjątku są wypełnione przez równie pyszne i bardzo ładnie wyglądające pralinki. Zadbaliśmy także oto, by w każdym zestawie znalazły się czekoladki w różnych,lecz niezmiennie wyśmienitych smakach.

Zmyślą o osobach, które nie mogą się zdecydować na jeden, konkretny czekoladowy zestaw przygotowaliśmy również specjalne zestawy prezentowe: zestaw waza, szkatuła czy sześcian - pełne wyszukanych,czekoladowych łakoci!