DARMOWA DOSTAWA od 100zł z kodem STAYSWEET

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na DZIEŃ BABCI I DZIADKA w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Wszyscy wiemy, że najpiękniejsze co możemy dać swoim Dziadkom to swój czas – i do tego zachęcamy. Jednak, aby ukochanej Babci i troskliwemu Dziadkowi zrobiło się jeszcze milej, warto pamiętać o miłym upominku, który sprawi iż wspólne świętowanie ich dnia będzie jeszcze przyjemniejsze i…. słodsze!

Czekoladki na Dzień Babci i Dziadka – podaruj pyszną radość!

Z myślą o tym przygotowaliśmy szeroką ofertę czekoladek stworzonych specjalnie z myślą o tych, którzy o nas nigdy nie zapominają. Pamiętając o tym, że każda Babcia i każdy Dziadek są naprawdę wyjątkowi, postaraliśmy się o to by w naszym asortymencie znalazły się naprawdę różnorodne czekoladki na Dzień Babci i Dziadka.

Dla wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe smaki polecamy smakowity mix czekoladek – każda jedna pralinka będzie okazją do rozkoszowania się smakiem i uśmiechu. Szczególną uwagę warto zwrócić na edycję specjalną z mufką, które nie pozostawiają wątpliwości co do tego, czyje to Święto.

Dla Dziadków ceniących eleganckie prezenty idealnym wyborem będzie potrójny zestaw. Znajdują się tam nie tylko klasyczne czekoladki na Dzień Dziadka, ale i pyszne bakalie – oczywiście oblane słodkim przysmakiem. Babcie również ucieszą się na widok takich wyśmienitych frykasów! Natomiast jeśli chcesz zaskoczyć Dziadków naprawdę wielką niespodzianką – też możemy Ci w tym pomóc: zestaw szkatuła dla Babci, jak również dla Dziadka na pewno zrobi wrażenie na seniorach rodu!

Dlaczego czekoladki na Dzień Dziadka i Babci to dobry pomysł?

Kochana Babunia i najdroższy Dziadziunio rozpieszczają swoich wnuków cały rok i bezwarunkowo, warto więc w tych szczególnych dniach 21 i 22 stycznia spróbować się choć trochę im odwdzięczyć za całą miłość i troskę, których pokłady zdają się nigdy nie kończyć. Nasze czekoladki na dzień Babci i dziadka są tworzone również z miłością o bliskich – co przekłada się na ich jakość, smak, wyjątkowość. A wszystko to umieszczone w eleganckich opakowaniach, będących znakiem charakterystycznym dla naszej Karmello Chocolatier to pewność, że na twarzach ukochanych dziadków zagości uśmiech, a kto wie – może i nawet łza wzruszenia?!