DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

CONCEPT LINE

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na CONCEPT LINE w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Concept line - nowa linia produktów zaprojektowana tak, by rozwijać świadomość o bogactwie aromatów w świecie czekolady i kreować gusta naszych klientów.  W skład linii Concept wchodzą czekolady Joy, Pure i Origin - trzy odrębne linie czekolad. Concept Line to produkty bazujące na starannie dobranych składnikach oraz ponadczasowych kompozycjach czekoladowych, pozwalających odkryć nowe oblicze słodkich doznań wśród klasyki smaku dzięki najwyższej jakości i dbałości o detal.