DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

SZKATUŁA ŚWIĄTECZNA

Szkatuła Świąteczna
Szkatuła Świąteczna Szkatuła Świąteczna

Brązowe opakowanie szkatuła wypełnione po brzegi słodkościami od Karmello to idealny pomysł na świąteczny podarunek. Każdy znajdzie coś dla siebie od zestawu czekoladek, marcepan  po magiczne ciasteczka studenckie. Zestaw idealny na Bożonarodzeniowy podarunek. Zestaw zawiera dodatkowo etykietę z napisem " Wesołych Świąt "  dzięki której kompozycja nabiera niepowtarzalnego charakteru świątecznego upominku.

Opakowanie SZKATUŁA zawiera:

  • KOLEKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ Z OPASKĄ,
  • ŚWIĄTECZNĄ CZEKOLADĘ EKSKLUZYWNĄ.
  • MAGICZNE CIASTECZKA STUDENCKIE,
  • CZEKOLADOWY STICKS,
  • KOSTKĘ MARCEPANU,
  • CZEKOLADĘ W KSZTAŁCIE CHOINKI.

 

 

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 885 gramów
Data minimalnej trwałości: 6 miesiący od daty produkcji
Ilość produktów: 4
Wymiar opakowania: 34.5x25.5x9

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii Boże Narodzenie stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.