DARMOWA DOSTAWA od 120zł z kodem STAYSWEET

ZESTAW MYKARMELLOVE Z PRALINAMI

ZESTAW MYKARMELLOVE Z PRALINAMI
ZESTAW MYKARMELLOVE Z PRALINAMI ZESTAW MYKARMELLOVE Z PRALINAMI

Poszukujesz ekskluzywnego, pełnego elegancji upominku dla najbliższych? Z myślą o Tobie stworzyliśy unikatową kompozycję myKarmellowe. Niepowtarzalne, dopracowane z dbałością o najdrobniejszy detal opakowanie, łączące w sobie różne struktury materiału stworzone tak, by zawierać mogło 6 kompozycji czekoladek. Dodatkowo, w kompozycji myKarmellowe znajduje się szufladka na 6 zestawów bakalii w najdelikatniejszej czekoladzie. 

Zestaw MYKARMELLOWE zawiera :

3 x KOLEKCJA ŚNIEŻNA

3 x KOMPOZYCJA MIX PRALIN

6 x BAKALIE W CZEKOLADZIE  150 g

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 2205 gramów
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Wymiar opakowania: 60x42x5

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii BOŻE NARODZENIE stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.