DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

ZESTAW UNIWERSALNY L

ZESTAW UNIWERSALNY L
ZESTAW UNIWERSALNY L ZESTAW UNIWERSALNY L ZESTAW UNIWERSALNY L ZESTAW UNIWERSALNY L ZESTAW UNIWERSALNY L ZESTAW UNIWERSALNY L

Zestaw standardowy L będzie idealnym dodatkiem na różnego rodzaju okazje, a różnorodność smaków zachwyci podniebienia każdego z gości!

To idealny pomysł na:

·       słodki poczęstunek na imprezę rodzinną, czy z przyjaciółmi,

·       alternatywę do tortu - makaroniki stanowią idealną podstawę do świeczek,

·       catering na spotkanie firmowe,

·       eleganckie przyjęcia stojące.

Każdy z nas pragnie, aby wygląd stołu podczas przyjęcia zachwycił gości. Nie musisz się martwić w jaki sposób podczas słodki poczęstunek. Zestaw zawiera eleganckie EKSPOZYTORY, które z pewnością wykorzystasz podczas kolejnych przyjęć. Impreza na pewno zapadnie w pamięć Twoim gościom! 

Zestaw czekoladek KARMELLO STANDARD skomponowany w taki sposób, by móc poznać najwybitniejsze smaki naszych wyrobów, zaczynając od subtelnych, orzechowych nut, kończąc na zdecydowanych alkoholowych aromatach. CIASTECZKA to smak korzennych nut zamknięty w słodyczy białej czekolady. Dopełnienie zestawu stanowią PRALINY KOKOSOWE i BIAŁA MAMBA - delikatne nadzienie otoczone rozpływającą się w ustach czekoladą. W zestawie znajdują się również ORZECHY LASKOWE i RODZYNKI, które doskonale sprawdza się jako mała przekąska. Ekspozytor z MAKARONIKAMI- niezwykle delikatnymi, kruchymi ciasteczkami, wypełnionymi po brzegi rozpływającym się w ustach nadzieniem na bazie czekolady o różnorodnych aromatach lub subtelnego w smaku Mascarpone przykuje oko każdego gościa.

Zestaw standardowy L składa się z:

·       KARMELLO STANDARD 

·       CIASTECZEK PIERNIKOWYCH - 150 G

·       PRALIN KOKOSOWYCH - 32 SZT.

·       PRALIN BIAŁA MAMBA - 32 SZT. 

·       MAKARONIKÓW W 10 SMAKACH – 40 SZT.

·       BAKALIE W CZEKOLADZIE CZEKOLADZIE - 110 G

·       RODZYNKI W CIEMNEJ CZEKOLADZIE - 110 G

·       EKSPOZYTORÓW PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIU

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 2251 gramów

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii ZESTAWY Z EKSPOZYTORAMI stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.