DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

ZESTAW UNIWERSALNY S

ZESTAW UNIWERSALNY S
ZESTAW UNIWERSALNY S ZESTAW UNIWERSALNY S ZESTAW UNIWERSALNY S ZESTAW UNIWERSALNY S

Zestaw standardowy S sprawdzi się idealnie na różnego rodzaju okazję, a jego smaki zachwycą podniebienia każdego z gości, tych małych i tych nieco większych!

Zestaw ten:

- idealnie sprawdzi się na spotkania w mniejszym gronie

-będzie stanowić doskonały, słodki dodatek do domowych wypieków przygotowanych na przyjęcie. 

Każdy z nas pragnie, aby wygląd stołu podczas przyjęcia zachwycił gości. Nie musisz się martwić w jaki sposób zaserwujesz słodki poczęstunek. Zestaw zawiera eleganckie EKSPOZYTORY, które z pewnością wykorzystasz podczas kolejnych przyjęć. Impreza na pewno zapadnie w pamięci Twoim gościom! 

Zestaw czekoladek KARMELLO STANDARD skomponowany w taki sposób, by móc poznać najwybitniejsze smaki naszych wyrobów, zaczynając od subtelnych, orzechowych nut, kończąc na zdecydowanych alkoholowych aromatach. CIASTECZKA to smak korzennych nut zamknięty w słodyczy białej czekolady. Dopełnienie zestawu stanowią PRALINY KOKOSOWE - delikatne nadzienie na bazie białej czekolady i kokosu, otoczone rozpływającą się w ustach, mleczną czekoladą.

Zestaw standardowy S składa się z:

·       KARMELLO STANDARD 

·       CIASTECZEK PIERNIKOWYCH – 150 G

·       PRALINEK KOKOSOWYCH - 32 SZT.

·       EKSPOZYTORÓW PRZEDSTAWIONYCH NA ZDJĘCIU

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 711 gramów

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii ZESTAWY Z EKSPOZYTORAMI stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.