DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

ZESTAWY Z EKSPOZYTORAMI

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na ZESTAWY Z EKSPOZYTORAMI w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Brak pomysłu na oryginalny, słodki poczęstunek na przyjęcie? Nie masz czasu na pieczenie ciast albo przygotowanie deserów?

Zdajemy sobie sprawę jak czasochłonne jest zorganizowanie imprezy - w szczególności, kiedy chcemy zachwycić naszych gości. Z tą myślą przygotowaliśmy NOWOŚĆ - Karmello na imprezę! Zestawy te składają się nie tylko z wyjątkowo smakowitych wyrobów naszych mistrzów czekolady, ale również imponujących EKSPOZYTORÓW, które będą stanowić zachwycającą ozdobę stołu podczas uroczystości. 

Co więcej, nasze ekspozytory są łatwe w składaniu, dzięki czemu możesz wykorzystać je przy kolejnych uroczystościach.

Koniec z wielogodzinnymi przygotowaniami poczęstunku i dekoracji stołu – od dzisiaj wszystko to zrobimy za Ciebie!