DARMOWA DOSTAWA od 120zł z kodem STAYSWEET

JAJKO WIELKANOCNE CIEMNE

JAJKO WIELKANOCNE CIEMNE

Tradycyjny symbol Świąt Wielkanocnych w nowoczesnej, słodkiej odsłonie! Wyjątkowo aromatyczna ciemna czekolada w formie tafli, zwieńczone finezyjnym wzorem z białej czekolady to najlepszy pomysł na drobny upominek od Zajączka nie tylko dla najmłodszych.

Informacje dodatkowe
Masa netto: 110 gramów
Data przydatności do spożycia: 12 miesiące
Wymiar opakowania: 14x17x1
JAJKO WIELKANOCNE CIEMNE

Składniki: ciemna czekolada (90%) (miazga kakaowa; cukier; tłuszcz kakaowy; emulgator: lecytyny (SOJA); naturalny aromat waniliowy); biała czekolada (cukier; tłuszcz kakaowy; MLEKO pełne w proszku; emulgator: lecytyny (SOJA); naturalny aromat waniliowy). Ciemna czekolada: masa kakaowa minimum 54,1%.

Możliwa obecność: GLUTENU, ORZECHÓW: LASKOWYCH, WŁOSKICH, PISTACJOWYCH, NERKOWCA, MIGDAŁÓW; ORZESZKÓW: ZIEMNYCH, PEKAN; JAJ I ICH PRODUKTÓW POCHODNYCH.

Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii WIELKANOC stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.