Świętuj z nami Tydzień Czekolady. -10% do każdego zamówienia + DARMOWA DOSTAWA od 120 zł z kodem DZIENCZEKOLADY *. Promocja trwa do 16.04.

SZEŚCIAN WIELKANOCNY

SZEŚCIAN WIELKANOCNY

Niezwykle klasyczne linie eleganckiego opakowania, które po brzegi wypełniają czekoladowe doskonałości od Karmello to przepis na idealny podarunek Wielkanocny. Każdy znajdzie coś dla siebie od zestawu czekoladek z wielkanocną opaską, morele w czekoladzie po taflę belgijskiej czekolady w kształcie pisanki.

Sześcian zawiera :

  • KARMELLO MIX Z OPASKĄ WIELKANOCNĄ,
  • FRUZZLE,
  • OWOCE W CZEKOLADZIE,
  • BAKALIE W CZEKOLADZIE,
  • CIASTECZKA STUDENCKIE,
  • CZEKOLADOWE JAJKO.

Kolor kokardki może się różnić.

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 1120 gramów
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Ilość produktów: 2
Wymiar opakowania: 18x18x18

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii WIELKANOC stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.