DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

WIELKANOC

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na Wielkanoc w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Chcesz, by w nadchodzące święta w Twoim domu zagościło jeszcze więcej radości? Podaruj ją sobie i swoim najbliższym poprzez wyjątkowe Wielkanocne słodkości od Karmello.

Wielkanocny zestaw czekoladek, czyli niepowtarzalne kształty i aromaty czekoladek ukrytych w eleganckim opakowaniu, którym wiosenny powiew świeżości nadaje ozdobna opaska to doskonały prezent dla bliskich, którym możecie wspólnie delektować się po Wielkanocnym Śniadaniu.   Wielkanocne Jajka to produkt doskonały do uzupełnienia Wielkanocnego koszyczka.  Sięgnij również po inne propozycje Karmello na Wielkanoc i wybierz swoje, słodkie uzupełnienie nadchodzących Świąt.