DARMOWA DOSTAWA od 120zł z kodem STAYSWEET

Walentynki

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na Walentynki w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

14 luty zbliża się wielkimi krokami. Warto o tym pamiętać, bo przecież Święto Zakochanych to dzień, który zasługuje na szczególną oprawę.

Z myślą o tych, którzy w wyjątkowy sposób pragną wyrazić swoje uczucia, przygotowaliśmy serię produktów opartych na zachwycających wzrok i cieszących podniebienie serduszkach, które w eleganckiej, minimalistycznej oprawie tworzą efektowny upominek dla Twojej drugiej połówki. Prezentowane przez nas czekoladki na walentynki to z jednej strony jedyny w swoim rodzaju pomysł na wyrażenie sympatii, a z drugiej – bardzo uniwersalny upominek, który ucieszy każdego łasucha bez wyjątku!

Wiedząc o tym, że miłość niejedno ma imię zadbaliśmy również o to, by w naszej słodkiej propozycji nie zabrakło różnorodności. Bogata oferta obejmuje mniejsze i większe walentynkowe zestawy czekoladek, tak aby każdy mógł znaleźć wśród nich ten idealnie dobrany do gustu ukochanej osoby. Nie ma słodszego sposobu na pokazanie bliskim osobom, jak bardzo nam na nich zależy niż czekoladowy upominek walentynkowy.

Zapewniamy, że każda tworzona przez nas czekoladka nie tylko cieszy oko, ale też gwarantuje plejadę smakowych przyjemności – dlatego niczym strzała Amora trafi prosto w serce Twojej walentynki!

Aby Twoja walentynka poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo wybierz czekoladki dla zakochanych z mufką utrzymaną w walentynkowym klimacie. W ten sposób zachwycisz ją zanim jeszcze zajrzy do środka pudełka i zrobisz elegancki wstęp do słodkiej przyjemności, jaką będzie odkrywać wraz z każdą pralinką skrytą wewnątrz zestawu. To istna przyjemność dla wszystkich zmysłów!

Czekoladki na walentynki – zrób słodką niespodziankę!

To nieprawda, że czekolada jest zarezerwowana wyłącznie jako prezent dla kobiet. Prawdą natomiast jest to, że odpowiednio dobrany zestaw czekoladek na walentynki Karmello rozgrzeje serce nawet największego twardziela. Jeśli chcesz mu sprawić naprawdę ogromną przyjemność, która będzie trwała dłużej niż dzień walentynek postaw na poczwórny zestaw I love You. Jest tak duży i obfity, iż jest szansa na to że nie zostanie cały skonsumowany 14 lutego – choć w Dniu Zakochanych tak naprawdę wszystko jest możliwe, tym bardziej gdy nasze słodkie serduszka staną się jego elementem.