FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trawa realizacja zamówienia?

Standardowo zamówienia realizujemy w ciągu 14 dni od dnia dokonania płatności oraz ustalenia wszystkich szczegółów. Czas realizacji może być wydłużony w okresie świąt Bożego Narodzenia. 

Czy na opakowaniu można wykonać nadruk?

Tak wykonujemy nadruki na opakowaniu. Nadruki wykonujmy metodą sitodruku przy zamówieniu minimum 50 sztuk z jednego rodzaju opakowania. Koszt dodatkowy wykonania nadruku uzależniony jest od ilości kolorów dla nadruku jednokolorowego wynosi 50,00 zł/netto – przygotowanie logotypu do nadruku na opakowaniu oraz 1,50 zł/netto za wykonanie nadruku na 1 opakowaniu. 

Czy na opakowaniu można wykonać opaskę?

Wykonujemy opaski na opakowanie przy zamówieniu minimum 50 sztuk. Gdy będą Państwo zainteresowani taką formą personalizacji prosimy o kontakt mailowy abyśmy mogli wysłać do Państwa wytyczne oraz siatkę wymiarową w celu wykonania opaski na opakowanie. 

Jaki jest koszt dostawy zamówienia?

Koszt dostawy uzależniony jest od ilości kartonów wysyłkowych. Dla jednego kartonu wysyłkowego koszt dostawy wynosi 12,20 zł/netto. 

Czy mogę otrzymać rabat dla zamówienia?

Rabatów udzielamy w zależności od wartości zamówienia netto. Pierwszy próg rabatowy dotyczy zamówień o wartości min. 1 000 zł netto.

Czy za zamówienie mogę zapłacić inną formą płatności niż przelew.

Za zamówienie można zapłacić tylko za pomocą przelewu bankowego. Nie ma możliwości dokonania płatności za "zamówienie specjalne" w inny sposób.

Czy opakowanie może być w innym kolorze niż czarny?

Opakowania dostępne są tylko w kolorze czarnym, tak jak jest to pokazane na zdjęciach w naszej ofercie. Nie ma możliwości wyboru innego koloru opakowania. 

Czy zamówienie można złożyć telefoniczne?

Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem naszej strony internetowej lub mailowo pisząc do nas na adres info@karmello.pl 

W jakim formacie dostarczyć logo do nadruku?

Logotyp należy wysyłać do nas w formacie JPG - jest to jedyny format obsługiwany przez program do graficznego przygotowania logotypu do nadruku.

Czy na czekoladce można wydrukować dowolną grafikę?

Nie mamy ograniczeń co do grafiki, którą można wykonać na czekoladce, jednak zbyt mała i szczegółowa grafika może być niewidoczna po nadrukowaniu na czekoladce – ma ona wymiary ok. 2x3 cm. 

Czy zamówienie można odebrać w punkcie stacjonarnym?

Zamówienia składane poprzez stronę internetową lub mailowo dostarczane są do naszych klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej, natomiast odbiór zamówienia jest możliwy wyłącznie w siedzibie firmy w Bielsku-Białej.