Świętuj z nami Tydzień Czekolady. -10% do każdego zamówienia + DARMOWA DOSTAWA od 120 zł z kodem DZIENCZEKOLADY *. Promocja trwa do 16.04.

KARMELOWA TOREBKA SŁODKOŚCI DLA DZIECKA

KARMELOWA TOREBKA SŁODKOŚCI DLA DZIECKA

To co kocha każde Dziecko czyli karmelowe smaki, które znajdują się od zestawu czekoladek przez krem karmelowy, czekoladę oraz maleńkie dropsy oraz czekoladowy stikcs, które można rozpuścić w gorącym mleku tworząc karmelowy napój. Zestaw idealnie sprawdzi się jako słodki podarunek od Mikołaja. Całość zapakowana w elegancką beżową torebkę.

 

Torebka zawiera :

  • OWOCOWY ZESTAW CZEKOLADEK Z OPASKĄ,

  • FRUZZLE KARMELOWE,

  • CZEKOLADA CONCEPT LINE PURE KARMELOWA,

  • XOCOLATL STICKS CZEKOLADA MLECZNA Z KARMELEM O ORZECHAMI NERKOWCA,

  • KREM FIRMOWY KARMEL,

  • DROPSY KARMELOWE.

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 815 gramów
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Wymiar opakowania: 30x20x9

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii UPOMINKI NA MIKOŁAJA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.