DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

UPOMINKI NA MIKOŁAJA

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na UPOMINKI NA MIKOŁAJA w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Długa, siwa broda, rumieńce na policzkach i czerwona czapka z białym pomponem kojarząsię z największym symbolem okresu świątecznego, czyli... ze Świętym Mikołajem! Każdego roku, dokładnie 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedza nas, wręczając drobne upominki. W jego saniach znajdują się prezenty dla najmłodszych oraz tych nieco starszych. Święty Mikołaj ma w tym dniu bardzo dużo pracy, jak zdąży ze wszystkim? Zostań jego pomocnikiem i wybierz słodkie upominki od Karmello! W ofercie dedykowanej na mikołajkowe prezenty znajdziesz wypełnione po brzegi wyśmienitymi słodkościami zestawy, których smaki zachwycą każdą obdarowaną osobę.