DARMOWA DOSTAWA od 100zł z kodem STAYSWEET

KOLEKCJA EKSKLUZYWNA GIANDUJA Z MUFKĄ

KOLEKCJA EKSKLUZYWNA GIANDUJA Z MUFKĄ

Wytwarzane z najwyższą starannością czekoladki dostępne w formie eleganckiego zestawu, zawierającego 25 sztuk produktu.  KOLEKCJA EKSKLUZYWNA GIANDUJA komponowana jest z czekoladek stworzonych na bazie czekolady gianduja, ukrytych w najwyższej jakości czekoladzie i dekorowanych z najwyższą starannością rozmaitymi dodatkami. Kompozycja doskonale sprawdzi się jako elegancki, świąteczny upominek.

Informacje dodatkowe
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Składniki: cukier; miazga kakaowa; tłuszcz kakaowy; pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH; MLEKO pełne w proszku; pasta z ORZECHÓW PISTACJOWYCH; pasta z ORZESZKÓW ARACHIDOWYCH; ORZECHY WŁOSKIE; ORZECHY PISTACJOWE; MIGDAŁY; tłuszcz roślinny palmowy; emulgator: lecytyny (SOJA); naturalny aromat waniliowy; sól; stabilizator: sorbitole; barwniki: E172, E171; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; kwas: kwas cytrynowy. Ciemna czekolada: masa kakaowa minimum 54,1 %. Mleczna czekolada: masa kakaowa minimum 33,5%.

Możliwa obecność: GLUTENU, ORZECHÓW NERKOWCA, ORZESZKÓW PEKAN, JAJ I ICH PRODUKTÓW POCHODNYCH.

Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii OFERTA BIZNESOWA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.