DARMOWA DOSTAWA od 249zł *
Karmello Chocolatier to powstała w 2010 roku polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, ręcznie produkowane wyroby czekoladowe, które dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnych sklepach firmowych. Posiadamy własną sieć sprzedaży detalicznej, którą rozbudowujemy, otwierając nowe punkty handlowe. Dynamiczny rozwój firmy wynika z naszego zamiłowania do czekolady. A jak to wszystko się zaczęło?

Niezwykła i intrygująca historia wyrobu czekolady sięga wieku XVII i jest związana z Hiszpanią.

Dla nas przygoda z produkcją czekolady rozpoczęła się w belgijskiej Brugii.
To niezwykle urokliwe miasteczko, gdzie wśród krętych uliczek istnieje wiele małych i niepowtarzalnych manufaktur czekolady, stało się dla właścicieli firmy inspiracją do stworzenia Karmello. Ich podróżnicza pasja i miłość do czekolady połączona z chęcią odkrywania nieznanych Polakom kultur i tradycji innych narodów zaowocowała powstaniem w 2010 roku fabryki w Bielsku- Białej. Zachwyt nad pięknem wyrobów belgijskich mistrzów i rozsmakowanie w wyjątkowych aromatach wzbudziły chęć przeniesienia na rodzimy grunt koncepcji wysokiej jakości, niepowtarzalnych czekoladowych specjałów.
...naszą pasją, dlatego pragniemy oferować Państwu wyłącznie produkty najwyższej jakości. Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych składników, a ich podstawę zawsze stanowi najdelikatniejsza, belgijska czekolada. W większości nasze produkty wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu w każdym z nich zaklęta jest słodka magia czekoladowej manufaktury. Zespół cukierników i czekoladników wkłada całe serce w to, aby chwila degustacji naszych produktów była niezapomnianym, słodkim przeżyciem. Dba o to również nasz Mistrz Czekoladnictwa, który jest kreatorem nowych smaków Karmello. Łączy on swoje wieloletnie doświadczenie, kunszt wykonania prosto z rodzinnej Belgii oraz analityczne spojrzenie na zmieniające się gusta naszych klientów.

To dzięki niemu możemy degustować nieodkryte dotąd
połączenia czekolady z wytrawnymi dodatkami jak pomidory czy gorgonzola oraz zachwycać się
klasycznymi kompozycjami smaków w perfekcyjnym wykonaniu.
“To dbałość o jakość owocuje zaufaniem, którym obdarzają nas Państwo każdego dnia.”

Mamy świadomość, że czekolada nie jest już smakiem zarezerwowanym dla koneserów.

Pragnąc zaspokoić potrzeby i najróżniejsze gusta naszych klientów, w gamie produktów posiadamy czekoladki oraz praliny w kilkudziesięciu zróżnicowanych smakach, owoce w czekoladzie, doskonałe tabliczki czekolady z najwykwintniejszymi dodatkami. Jako rozwijająca się firma wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe, zaskakujące kompozycje smakowe.

“Pozwól sobie na krótką chwilę przyjemności i udaj się z nami do słodkiego świata Karmello Chocolatier”

Jesteśmy otwarci na potrzebę poczucia wyjątkowości każdego z naszych klientów, dlatego dajemy Państwu możliwość skomponowania własnego zestawu czekoladek, czekoladowej wiadomości, wykonania indywidualnego nadruku na opakowaniu produktu, a nawet bezpośrednio na czekoladzie. Rozwijamy się i stale poszerzamy naszą wiedzę, by móc oferować Państwu to, co kochamy najbardziej, czyli najdoskonalsze czekoladowe specjały.
Karmello to synonim wyjątkowych smaków ukrytych w najdoskonalszej czekoladzie, połączonych z najwyższą jakością i pasją, z jaką są wykonywane.