DARMOWA DOSTAWA od 249zł *
Upały nam niestraszne! W przypadku wysokich temperatur do zamówień wysyłkowych dokładamy wkłady chłodzące, tak abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem naszych czekoladek również latem!

01 Pakiet Karmello Inside

Propozycja dla osób już prowadzących swoje kawiarnie , hotele, restauracje czy delikatesy. LADA Z CZEKOLADKAMI KARMELLO ORAZ ELEGANCKI EKSPOZYTOR NA PRODUKTY KONFEKCJONWANE idealnie uzupełnią Państwa dotychczasową ofertę. 

Doskonale skomponowana lada ekspozycyjna, spójna koncepcyjnie ze stylem firmy i designem salonów firmowych Karmello. Dwumetrowa przestrzeń wystawiennicza wypełniona starannie dobranymi, bestsellerowymi wyrobami firmy Karmello. Doskonała estetyka połączona z dbałością o odpowiednie warunki do przechowywania wyrobów czekoladowych (kontrolowana temperatura), zapewniająca najwyższą jakość produktu przez cały okres jego przydatności do spożycia. Dodatkowo dyskretne miejsce do magazynowania towaru. Słowem wszystko, czego potrzebują Państwo by rozpocząć współpracę z firmą Karmello na zasadzie franczyzy.

02 Pakiet Karmello Stoisko

Propozycja dla osób chętnych do rozwijania marki Karmello za granicą.

03 Kawiarnia i pijalnia czekolady

Propozycja dla osób chętnych do rozwijania marki Karmello za granicą.