DARMOWA DOSTAWA od 249zł *
Upały nam niestraszne! W przypadku wysokich temperatur do zamówień wysyłkowych dokładamy wkłady chłodzące, tak abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem naszych czekoladek również latem!

TOREBKA SŁODKOŚCI NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

TOREBKA SŁODKOŚCI NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

Kompozycja czekoladek z opaską "Serdecznie dziekuję ", ciasteczka piernikowe, czekolada ze skórką pomarańczą oraz śliwki oblane belgijską czekoladą to zestawienie idealne na prezent dla każdego Nauczyciela. Całość zapakowania w elegancją beżową torebkę.

Torebka zawiera :

  • KOMPOZYCJĘ CZEKOLADEK Z OPASKĄ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
  • CIASTECZKA STUDENCKIE 150G
  • KUFEREK OWOCE W CZEKOLADZIE 300 G
  • CZEKOLADĘ CONCEPT LINE CIEMNĄ ZE SKÓRKĄ POMARAŃCZOWĄ
Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 745 gramów
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Ilość produktów: 3
Wymiar opakowania: 20x7x20

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii DZIEŃ NAUCZYCIELA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.