DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

SZEŚCIAN DLA CHŁOPAKA

SZEŚCIAN DLA CHŁOPAKA

Niezwykle klasyczne linie eleganckiego opakowania, które po brzegi wypełniają czekoladowe doskonałości od Karmello to przepis na idealny podarunek. W skład zestawu wchodzą starannie skomponowane produkty stanowiące przekrój naszej oferty, co pozwoli osobie obdarowanej zestawem udać się w słodką podróż pośród magicznych smaków Karmello Chcolatier.  Całość zamknięta w eleganckim, sześciennym, beżowym opakowaniu.

Sześcian zawiera :

  •  KOLEKCJĘ CZEKOLADEK,
  • KAWĘ ZIARNISTĄ KARMELLO BLEND 250G
  • KUFEREK OWOCÓW W CZEKOLADZIE 300G,
  • CZEKOLADĘ 50G,
  • CIASTECZKO STUDENCKIE 150G,
  • CZEKOLADĘ EKSKLUZYWNĄ.
Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 1110 gramów
Data minimalnej trwałości: 6 miesiący od daty produkcji
Ilość produktów: 5
Wymiar opakowania: 18x18x18

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii DZIEŃ CHŁOPAKA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.