Dostawa i płatności

Szanowni Państwo,
informujemy, iż w związku z postojem urlopowym w dniach 02.07 - 15.07  firma Karmello będzie zamknięta. W tym okresie zamówienia internetowe oraz mailowe nie będą realizowane. Jako ostatnie zamówienia zrealizujemy te złożone i opłacone w dniu 27.06.2018r.  Na wszystkie wiadomości e-mail odpowiemy po powrocie.
Pozdrawiamy, Zespół KARMELLO

 

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

SPOSÓB DOSTAWY PRZEDPŁATA (zł) PŁATNOŚĆ
PRZY ODBIORZE (zł)
ORIENTACYJNY CZAS
DOSTAWY ZAMÓWIENIA
Firma kurierska – UPS 15,00 19,00 2-4 dni robocze od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie.
Kurierska przesyłka zagraniczna od 76,00 - 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie, czas uzależniony od wybranego kraju

 

Ważna informacja dotycząca wysyłek zamówień!

Proces realizacji zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu płatności (nie dotyczy zamówień z formą płatności "za pobraniem"). 

Nie wysyłamy zamówień w piątki z dostawą na poniedziałki.

KONTO BANKOWE DO PRZELEWÓW:

Konto bankowe do przelewów
DEUTSCHE BANK
Karmello Rafał Dobrzański
20 1910 1048 2518 9902 9915 0018

PŁATNOŚCI ON-LINE PAYU:


System płatności obsługiwany jest przez firmę PayU S.A. ul. Marcelińska 90 60-324 Poznań NIP 7792308495, REGON 300523444.


Płatności online PayU

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Nie wysyłamy zamówień z opcją doręczenia na określony dzień i godzinę. Jednak zdecydowana większość przesyłek wysłanych kurierem UPS, dostarczana jest dnia następnego na podany adres.
  • Kurierska przesyłka zagraniczna (TYLKO WYBRANE KRAJE NA TERENIE EUROPY: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania - z wyłączeniem wyspy Jersey).

ZABEZPIECZENIE PRZESYŁKI:

Działając od 2010 roku ciągle udoskonalamy nie tylko naszą ofertę i jakość produktów, ale również formę ich dostawy. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za doręczenie naszych produktów w pełnowartościowej formie. Dlatego wszystkie wysyłane produkty są starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem.
W przypadku wysokich temperatur, dołączamy do przesyłek chłodziwo, które zapobiega rozpuszczeniu czekoladek, utrzymując odpowiednią temperaturę w przesyłce.

Przeczytaj również regulamin.