DARMOWA DOSTAWA od 150zł *
Upały nam niestraszne! W przypadku wysokich temperatur do zamówień online dokładamy wkłady chłodzące, tak abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem naszych czekoladek również latem!  

DLA KONESERA

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na DLA KONESERA w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

W ofercie Karmello znajdziesz również propozycje, które starannie przemyślaną kompozycją smakową mogą zachwycać nawet najbardziej wymagające podniebienia. Specjalnie dla tych, którzy w czekoladzie dostrzegają coś więcej, niż chwilę słodkiej przyjemności, doceniają bogactwo i złożoność ukrytych w niej aromatów, precyzyjnie dobrany kształt i dopracowane opakowanie przygotowaliśmy zestaw produktów, które spełnią oczekiwania każdego konesera i pozwolą odkrywać mu nieznane dotąd płaszczyzny doznań smakowych.