DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

DLA KONESERA

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na DLA KONESERA w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

W ofercie Karmello znajdziesz również propozycje, które starannie przemyślaną kompozycją smakową mogą zachwycać nawet najbardziej wymagające podniebienia. Specjalnie dla tych, którzy w czekoladzie dostrzegają coś więcej, niż chwilę słodkiej przyjemności, doceniają bogactwo i złożoność ukrytych w niej aromatów, precyzyjnie dobrany kształt i dopracowane opakowanie przygotowaliśmy zestaw produktów, które spełnią oczekiwania każdego konesera i pozwolą odkrywać mu nieznane dotąd płaszczyzny doznań smakowych.