DARMOWA DOSTAWA od 120zł z kodem STAYSWEET

DLA DZIECKA

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta.
Zapraszamy do składania zamówień na DLA DZIECKA w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję, natomiast jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Co przynosi każdemu z nas największą radość? Oczywiście uśmiech dziecka. Teraz, dzięki specjalnie dobranym produktom i zestawom, dajemy Ci możliwość uszczęśliwienia każdej pociechy poprzez drobny, słodki upominek. Małe tabliczki czekolady, delikatne kremy czekoladowe, sticks`y do przygotowania najdoskonalszej czekolady na ciepło czy starannie skomponowane kolekcje czekoladek to recepta na poprawę humoru każdego dziecka nawet w najbardziej pochmurny dzień.