WAZA DLA BABCI

WAZA DLA BABCI

Szukasz sposobu jak wyrazić wdzięczność ukochanej Babci, jednak nie chcesz ograniczać się do jednego produktu? Z myślą o Tobie stworzyliśmy wazę Karmello. Kompozycja różnorodnych produktów naszej firmy w eleganckim opakowaniu to efektowny upominek, który zachwyci obdarowaną w dniu jej święta. W zestawie czekoladek umieściliśmy specjalnie przygotowaną czekoladkę z nadrukiem "Kocham Cię Babciu", który dodatkowo jest udekorowany ozdobną mufką.

Zestaw Waza zawiera:

- MIX CZEKOLADEK DLA BABCI Z MUFKĄ,

- OWOCE  W CZEKOLADZIE 300G,

- CZEKOLADA 50G,

- KREM KARMELLO,

- CIASTECZKA STUDENCKIE 150G,

- BAKALIE W CZEKOLADZIE 110g

 

Informacje dodatkowe
Wymiar opakowania: 25x25x50
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii DZIEŃ BABCI I DZIADKA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.