ZESTAW TRÓJKĄTNY DLA DZIADKA

ZESTAW TRÓJKĄTNY DLA DZIADKA

Niezwykle interesujące w kształcie opakowane zawierające trzy produkty ze standardowej oferty firmy:bakalie w czekoladzie, delikatną czekoladę z dodatkami oraz sztandarowy produkt - Karmello standard mix. Kompozycja idealnie sprawdzi się jako prezent dla Dziadka, ponieważ zestaw czekoladek został urozmaicony poprzez specjalnie przygotowaną czekoladkę z nadrukiem "Kocham Cię Dziadku" oraz ozdobiony elegancką mufką.

Zestaw składa się z:

- MIX CZEKOLADEK DLA DZIADKA Z MUFKĄ

- BAKALIE W  CZEKOLADZIE 110g

- CZEKOLADA EKSKLUZYWNA 100g

Informacje dodatkowe
Wymiar opakowania: 37x27.5x12
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii DZIEŃ BABCI I DZIADKA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.