DARMOWA DOSTAWA od 249zł *
Upały nam niestraszne! W przypadku wysokich temperatur do zamówień wysyłkowych dokładamy wkłady chłodzące, tak abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem naszych czekoladek również latem!

TOREBKA SŁODKOŚCI DLA DZIADKA

TOREBKA SŁODKOŚCI DLA DZIADKA

Zestaw skomponowany specjalnie dla Dziadka. Każdy Dziadek znajdzie coś dla siebie od zestawów czekoladek z okazjonalną opaską po świeżo paloną, ziarnistą kawę KARMELLO BLEND. Całość zapakowana w elegancką beżową torebkę.

Torebka zawiera :

  • KOLEKCJĘ CZEKOLADEK DLA DZIADKA Z OPASKĄ,
  • FRUZZLE,
  • MAGICZNE CIASTECZKA STUDENCKIE,
  • CZEKOLADĘ EKSKLUZYWNĄ,
  • KAWĘ ZIARNISTĄ KARMELLO BLEND 250G.
Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 870 gramów
Data przydatności do spożycia: 3 miesiące
Ilość produktów: 3
Wymiar opakowania: 30x20x9

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii DZIEŃ BABCI I DZIADKA stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.