DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

KALENDARZ ADWENTOWY 2022

KALENDARZ ADWENTOWY 2022
KALENDARZ ADWENTOWY 2022 KALENDARZ ADWENTOWY 2022 KALENDARZ ADWENTOWY 2022 KALENDARZ ADWENTOWY 2022 KALENDARZ ADWENTOWY 2022
Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii BLACK WEEK stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

Spraw, by czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia stał się jeszcze bardziej magiczny. Z naszym kalendarzem adwentowym rozpoczniesz świąteczne przygotowania, codziennie ciesząc się chwilą z doskonałym smakiem czekolady. Każdy dzień Adwentu z naszym kalendarzem to mały, słodki krok w stronę Świąt Bożego Narodzenia.

 

Każdego dnia czeka Cię niespodzianka!

Z naszym kalendarzem czeka Cię sporo zabawy! Smaki nie sa opisane na pudełku, dzięki czemu możesz pobawić się odgadywanie smaków. W każdym okienku znajduje się kod QR –  po zeskanowaniu go aparatem swojego telefonu i odkryjesz smak słodkości na dany dzień.

24 dni, 24 wyjątkowe czekoladki!

Ten kalendarz jest tak wyjątkowy, że każdego dnia będzie wyjątkowy kawałek czekolady! Bez powtórzeń, po prostu zabawne niespodzianki każdego dnia aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Pss.. Wszystkie słodkości w kalendarzu są bezalkoholwe!

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 230 gramów
Data minimalnej trwałości: 3 miesiący od daty produkcji
Wymiar opakowania: 32x19.5x3.5