DARMOWA DOSTAWA od 249zł *

ETHIOPIA SINGLE ORIGIN 250G

ETHIOPIA SINGLE ORIGIN 250G

Ethiopia jest jedną z najbardziej cenionych kaw na świecie. Nic dziwnego – pochodzi powiem z ojczyzny kawy. Ethiopia to ziarna o korzennym, ziemistym wręcz aromacie z odrobiną pikanterii. Jest to kawa o niskiej mocy, charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy kwasowością i goryczą, dzięki czemu kawa posiada niepowtarzalny, wyśmienity smak. Nuty cytrusowe wyczuwalne w gorącym napoju stopniowo przechodzą w aromaty soczystych brzoskwiń, gdy temperatura kawy się obniża.

Informacje dodatkowe
Wszystkie nasze produkty są wyrabiane ręcznie. Z tego względu mogą występować różnice w wyglądzie, dekoracji oraz masie netto jednostkowego produktu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.
Masa netto: 250 gramów
Data minimalnej trwałości: 12 miesiący od daty produkcji
Wymiar opakowania: 12x20x8

Składniki: palone ziarna kawy Arabica.

Kraj pochodzenia: Etiopia

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki z kategorii BLACK WEEK stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję.
Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.